PL

Kurs fizjotrenera

Ilość osób: 14

Zabrze

Najbliższy termin

08.04.2022 - 10.04.2022

Cena

1190 ZŁ

INNE TERMINY
---
CZAS TRWANIA
3 dni - 21h
Kurs fizjoterenera

Fizjotrener

Dlaczego warto zapisac się na kurs fizjotrenera?

Kiedy nasz organizm pracuje poza kontrolowanym przez nas zakresem i możliwościami, zaczyna sobie pomagać “sąsiadującymi” stawami i mięśniami, czyli dochodzi do zjawiska kompensacji. Jeżeli dany wzorzec występuje raz na kilka dni, a my w międzyczasie zadbamy o regenerację i będziemy wykonywali “prawidłowe” ruchy nic nam nie grozi. Niestety nagromadzenie takich aktywności (np. każdorazowe koślawienie kolan podczas przysiadów, wykroków, a nawet zwykłego siadania na krzesło) może spowodować przeciążenie, uraz lub trwały wzorzec kompensacyjny (czyli “wadę postawy”).

Jak tego uniknąć u swoich podopiecznych? Dlaczego ktoś mimo uwag nie potrafi prawidłowo wykonać danego ćwiczenia? Dowiesz się na kursie “Fizjotrenera”. Ponieważ Kluczem do efektywnego treningu jest ocena możliwości naszych podopiecznych. Tak samo jak dobieramy dla każdego indywidualny ciężar, tak również powinniśmy dobierać odpowiednie ćwiczenia.

Kurs fizjoterenera

Zagadnienia na kursie

 • ocena posturalna i funkcjonalna podopiecznego
 • anatomia i biomechanika kompleksu lędźwiowo-krzyżowego, stawu biodrowego, stawu kolanowego i stawu ramiennego
 • przyczyny powstawania “problemów” w kompleksie lędźwiowo-krzyżowym (m. in. dyskopatia, rwa kulszowa), stawie biodrowym, stawie kolanowym (m.in. kolano skoczka, uszkodzenie więzadeł krzyżowych/łąkotek), stawie ramiennym (m.in. ciasnota podbarkowa)
 • ćwiczenia z zakresu medycznego treningu terapeutycznego (MTT) na konkretne “problemy” naszego ciała
 • prawidłowa technika ćwiczeń siłowych uwzględniając “problemy” naszego ciała lub predyspozycje do nich
Kurs fizjoterenera

kurs trenera
personalnego

To pierwszym ważny krok w procesie świadomego i umiejętnego korzystania z własnego Ciała. Stanowi Solidny Fundament wiedzy w rozwoju przyszłego Trenera Personalnego.

Najbliższy kurs

02.07.2022 - 31.07.2022

cena

1490 zł

Miejsce

Zabrze

Ilość miejsc

14

Opinie kursantów
 • 5 star review  Jak najbardziej polecam!!! Panuje tu świetna atmosfera, Przemek wszystko dokładnie tłumaczy i pilnuje poprawnej techniki

  Mateusz Pączko Avatar Mateusz Pączko
  7 grudnia 2015

  positive review  W S.A.Sie polecam kurs trenera Bo to nie bajera Tutaj dowiesz się o ćwiczeniach wszelakich Martwy,przysiady ,rwanie i wiele takich Mega doświadczeni szkoleniowcy tutaj wykładają I swą pozytywną energią zarażają Nie zmarnujesz ani minuty Więc bierz się do roboty I zapisuj się do S.A.Sa Oni zrobią z Ciebie siłowni Asa

  Monika Szymann Avatar Monika Szymann
  27 października 2019

  positive review  Nic dodać, nic ująć.....PETARDA!!!!

  Martin Majkel Avatar Martin Majkel
  3 listopada 2015
 • 5 star review  Niewiele jest w okolicy miejsc gdzie byłoby tak duże stężenie ludzi kochających sporty siłowe na metr kwadratowy. Dzięki nim w S.A.S. panuje uzależniająco pozytywna atmosfera, która naładuje baterię każdemu, bez względu na wiek czy nastrój. Kadra szkoleniowa podczas kursów i warsztatów przekazuje wiedzę w sposób skuteczny i przystępny, jednocześnie skłaniając do dzielenia się własnymi doświadczeniami. Zajęcia prowadzone są z dużym zaangażowaniem, pozwalają poznać własne słabości i metody radzenia sobie z nimi, a także wzmagają apetyt na więcej. :D

  Daniel Zawierucha Avatar Daniel Zawierucha
  28 grudnia 2017

  positive review  Kurs trenera zakończony. Nie miałam wątpliwości gdzie go zrobię tylko kiedy😀przez kilkanaście ostatnich miesięcy poznałam SAS bardzo dobrze i wiedziałam, że to co mają w swojej ofercie to przede wszystkim profesjonalizm😁 oprócz wiedzy i umiejętności jej przekazania prowadzący kurs wykazali duże zainteresowanie kursantami, okazali szacunek i życzliwość. SAS zaraża pozytywną energią i czerpaniem życia garściami, powoduje, że człowiek chce "być lepszą wersją siebie samego"😁 tak trzymać 😀

  Daria Mucke Avatar Daria Mucke
  27 grudnia 2017

  5 star review  najwyższy czas yyyupi!!

  Asia Zawadka Avatar Asia Zawadka
  22 sierpnia 2015
 • positive review  Super ludzie, więc musi być fajnie :) POLECAM

  Agnieszka Balcerzak Avatar Agnieszka Balcerzak
  24 sierpnia 2015

  positive review  Niesamowite miejsce i ludzie �

  Jolanta Władowska Avatar Jolanta Władowska
  19 listopada 2016

  positive review  Miejsce stworzone przez ludzi z pasja. Miejsce gdzie wiedza i doświadczenie jest stawiane na pierwszym miejscu. Jeśli myślisz o treningu z głowa i kursie trenera na którym zdobędziesz niezbędna wiedzę na start to idealnie trafiłeś.

  Marcin Rogocci Rogosz Avatar Marcin Rogocci Rogosz
  12 września 2017
 • positive review  Kurs Trenera Personalnego - Mistrzostwo Świata! Super instruktorzy, którzy posiadają ogromną wiedzę i w umiejętny sposób potrafią ja przekazać. Bez wahania polecam wszystkim, którzy chcą zacząć przygodę z siłownia.

  Paweł Bezdel Avatar Paweł Bezdel
  15 października 2017

  positive review  Profesjonalne treningi, świetna atmosfera, czego chcieć więcej ?

  Kamil Domagała Avatar Kamil Domagała
  30 grudnia 2015

  5 star review  Rewelacja! Dla każdego spragnionego nowych wyzwań i nie tylko POLECAM!

  Ania Koloczek Avatar Ania Koloczek
  16 stycznia 2016
 • positive review  No spodziewałem się wiele i tyle też poczułem i zobaczyłem na treningu Polecam gorąca !!! Brawo Ty Przemo ;)

  Paweł Zamiara Avatar Paweł Zamiara
  18 listopada 2015

  positive review  Świetny kurs, bardzo profesjonalnie prowadzony, mnóstwo przydatnej wiedzy i materiałów. Duży plus że teoria jest poparta praktyką. Niesamowita atmosfera i ekipa, jestem mega zadowolony i polecam!

  Jan Bryła Avatar Jan Bryła
  2 marca 2019

  positive review  Kurs S.A.S to pełen profesjonalizm instruktorów bogaty w szeroki wachlarz wiedzy. Cały kurs oceniam na 5+ Polecam👍

  Rafał Szkoła Avatar Rafał Szkoła
  25 sierpnia 2019
 • 5 star review  Z pełną świadomością gorąco polecam to miejsce! Pełen profesjonalizm i znakomita atmosfera którą tworzą ludzie kipiący wiedzą i energią! Czy planujecie coś tylko dla siebie ,czy może chcecie poszerzyć kompetencje do pracy to z pewnością znajdziecie to wszystko właśnie w S.A.S ! :) Duże,duże brawa za organizację, podejście i profesjonalizm! To był mój strzał w 10tkę ! :)

  Marcin Grunt Avatar Marcin Grunt
  20 grudnia 2017

  positive review  Polecam! Kurs trenera na wysokim poziomie. Świetna atmosfera i wiedza przekazana w przystępny dla każdego sposób :)

  Anja Gawior Avatar Anja Gawior
  2 marca 2019

  positive review  Ogólnie większości osób na siłowni wydaje się, że wszystko robią idealnie, a potem wszystko po treningu boli :(. Kurs dał mi mnóstwo wiedzy, moja świadomość ćwiczeń wzrosła. Teraz widzę, że mimo niemałego stażu na siłowni mam dużo rzeczy do poprawy. Polecam każdemu kto chce poprawić swoją technikę, jak i porządnie wyszkolić się jako trener personalny! Warto!

  Mariusz Ogierman Avatar Mariusz Ogierman
  29 lutego 2020
 • 5 star review  Już na etapie powstawania obiektu współpraca z tymi ludźmi dodaje energii i chęci do działania

  Maciej Klimaszewski Avatar Maciej Klimaszewski
  19 października 2015

  positive review  Miejsce pełne pozytywnej energii, super atmosfera, profesjonalne podejście prowadzących 😉 polecam!

  Izabela Gałęziowska Avatar Izabela Gałęziowska
  5 lipca 2019

  positive review  Super miejsce, świetna atmosfera, profesjonalna kadra. Zakwasy i superforma gwarantowana - 5 gwiazdek w pełni zasłużone:)

  Tomasz Machniewicz Avatar Tomasz Machniewicz
  10 października 2016
 • 5 star review  Przestronna sala, solidnie wyposażona, fachowi trenerzy, dobra cena. I to wszystko w centrum Zabrza. Dla mnie super, polecam !!!

  Paweł Kasper Avatar Paweł Kasper
  9 grudnia 2015

  positive review  Wycisssssk

  Babińska Anna Avatar Babińska Anna
  12 kwietnia 2016

  positive review  Treningi są super, profesjonalne podejście do grupy, jak i do każdego z osobna. Panuje miła rodzinna atmosfera :)

  Michał Galas Avatar Michał Galas
  28 grudnia 2015
 • 5 star review  W S.A.S-ie prezentem jest padnij powstań, nie spodziewałam się, że to może aż tak cieszyć o.0. Atmosfera nie do zastąpienia, wciągające miejsce, które ciągle się rozwija i daje kopa do samorealizacji. Polecam, zapraszam, ostrzegam uzależnia! :D

  Marlena Bryś Avatar Marlena Bryś
  11 lipca 2016

  positive review  Jest ogień <3 !!!!

  Kamil Gruby Kuchta Avatar Kamil Gruby Kuchta
  19 października 2015

  positive review  Polecam Kurs Trenera Personalnego ! Duzo wiedzy, swietna atmosfera, wspaniali ludzie 😁

  Paula Gorlo Avatar Paula Gorlo
  8 lutego 2019
 • positive review  Dynamiczne miejsce, świetna atmosfera, życzliwi ludzie i ogień na sali. Do każdego treningu solidna dawka pozytywnej energii gratis :) Uwaga - uzależnia! Ps. godzina 7:15 obstawiona przez samych przystojniaków i Kubę ;)

  Dorota Machowska Avatar Dorota Machowska
  5 września 2017

  positive review  Dzięki bardzo,świetny trening i pozytywna atmosfera,znów mogłem się poczuć jak zawodnik Było ciężko, ale do wytrzymania, dobre podejście do zajęć i motywacja ze strony trenera. Polecam

  Daniel Weselak Avatar Daniel Weselak
  9 lipca 2016

  positive review  Kurs profesjonalnie przygotowany przebiegajacy w spaniałej atmosferze. Duży zastrzyk wiedzy ktory mozna odpowiednio wykorzystać.To kurs na wysokoim poziomie POLECAM !!!Juz tesknie za tak spedzonymi weekendemi!!!

  Iwona Przybyłek Avatar Iwona Przybyłek
  2 marca 2019

Program kursu

S.A.S.

Jak to wygląda?

Autorska metoda prowadzenia szkoleń polega na:

 • pracy zespołowej – łączenie wąskich specjalizacji oraz budowanie wspierającej się społeczności
 • zaangażowaniu w rozwój podopiecznych
  w trakcie oraz po zakończeniu kursu oraz uwrażliwienie na ograniczenia zdrowotne klientów
 • inwestowaniu w proces pozyskiwania wiedzy
  i weryfikacja metod nauczania
 • łączeniu treningu, dietetyki i fizjoterapii oraz pokazywaniu szerszej perspektywy w podejściu do przyszłych kursantów

Team

Nasi prowadzący

Trener personalny

Krzysztof Urbaniak

Zapisz się

Formularz zgłoszeniowy

Chęć udziału w szkoleniu możesz zgłosić za pomocą poniższego formularza,
bądź wysyłając maila na adres info@sas-silesia.pl

Kurs fizjotrenera

08.04.2022 – 10.04.2022
Dane uczestnika

Dane do faktury (Wypełnij, jeśli potrzebujesz faktury w innym wypadku nie musisz)