PL

Kurs fizjotrenera

Ilość osób: 14

Zabrze

Najbliższy termin

08.04.2022 - 10.04.2022

Cena

1190 ZŁ

INNE TERMINY
---
CZAS TRWANIA
3 dni - 21h
Kurs fizjoterenera

Fizjotrener

Dlaczego warto zapisac się na kurs fizjotrenera?

Kiedy nasz organizm pracuje poza kontrolowanym przez nas zakresem i możliwościami, zaczyna sobie pomagać “sąsiadującymi” stawami i mięśniami, czyli dochodzi do zjawiska kompensacji. Jeżeli dany wzorzec występuje raz na kilka dni, a my w międzyczasie zadbamy o regenerację i będziemy wykonywali “prawidłowe” ruchy nic nam nie grozi. Niestety nagromadzenie takich aktywności (np. każdorazowe koślawienie kolan podczas przysiadów, wykroków, a nawet zwykłego siadania na krzesło) może spowodować przeciążenie, uraz lub trwały wzorzec kompensacyjny (czyli “wadę postawy”).

Jak tego uniknąć u swoich podopiecznych? Dlaczego ktoś mimo uwag nie potrafi prawidłowo wykonać danego ćwiczenia? Dowiesz się na kursie “Fizjotrenera”. Ponieważ Kluczem do efektywnego treningu jest ocena możliwości naszych podopiecznych. Tak samo jak dobieramy dla każdego indywidualny ciężar, tak również powinniśmy dobierać odpowiednie ćwiczenia.

Kurs fizjoterenera

Zagadnienia na kursie

 • ocena posturalna i funkcjonalna podopiecznego
 • anatomia i biomechanika kompleksu lędźwiowo-krzyżowego, stawu biodrowego, stawu kolanowego i stawu ramiennego
 • przyczyny powstawania “problemów” w kompleksie lędźwiowo-krzyżowym (m. in. dyskopatia, rwa kulszowa), stawie biodrowym, stawie kolanowym (m.in. kolano skoczka, uszkodzenie więzadeł krzyżowych/łąkotek), stawie ramiennym (m.in. ciasnota podbarkowa)
 • ćwiczenia z zakresu medycznego treningu terapeutycznego (MTT) na konkretne “problemy” naszego ciała
 • prawidłowa technika ćwiczeń siłowych uwzględniając “problemy” naszego ciała lub predyspozycje do nich
Kurs fizjoterenera

kurs trenera
personalnego

To pierwszym ważny krok w procesie świadomego i umiejętnego korzystania z własnego Ciała. Stanowi Solidny Fundament wiedzy w rozwoju przyszłego Trenera Personalnego.

Najbliższy kurs

05.03.2022 - 03.04.2022

cena

1490 zł

Miejsce

Zabrze

Ilość miejsc

14

Opinie kursantów
 • positive review  Polecam kurs trenera personalnego w SASIE, pomimo tego iż miałem dobra wiedze na tematy związane z trenowaniem i dietetyka , zostałem miłe zaskoczony poziomem nauczania na kursie, i dowiedziałem sie duzo nowych rzeczy , i z merytoryki jak i z techniki wykonywania ćwiczeń , Polecam ! 💪🏻💪🏻💪🏻

  Jarek Michaluk Avatar Jarek Michaluk
  9 stycznia 2019

  positive review  Śmialo mogę polecić to miejsce każdemu kto chce się czegoś nauczyć i coś z sobą zrobić. Bez względu czy przyjdziesz na popołudniowe zajęcia , czy zapisz się na kurs trenera personalnego wykorzystasz swój czas i pieniądze we właściwy sposób. SAS to jedno już z niewielu miejsc na mapie polski które reprezentuje taki poziom wiedzy i przykłada taka uwagę do rozwoju.

  Michał Wójcik Avatar Michał Wójcik
  21 listopada 2017

  positive review  Kozak miejsce :)

  Arek Kowalski Avatar Arek Kowalski
  28 lipca 2016
 • positive review  Super zespół trenerów którzy skutecznie motywują do działania, czuwają nad techniką wykonywanych ćwiczeń. Forma prowadzonych treningów, intensywnie ale z głową, nikt nikogo nie zmusza i dopasowywuje do możliwości ćwiczącego. Co może mniej istotne, teren przy S.A.S. ogrodzony, miejsce do parkowania zawsze się znajdzie. Zaplecze treningowe tj. Szatnie, zrobione z pomysłem i wykorzystaniem dostępnego miejsca. No i co najważniejsze suchym się z treningu nie wychodzi :-)

  Michał Twaruszka Avatar Michał Twaruszka
  18 sierpnia 2017

  5 star review  Byłem przedpremierowo - będzie ogień :D

  Tomasz Cybulski Avatar Tomasz Cybulski
  28 października 2015

  positive review  Super trenerzy i atmosfera. Rzetelna dawka wiedzy przekazana na kursie trenera personalnego. Jestem bardzo zadowolony. Dodatkowym atutem są konkurencyjne ceny kursów prowadzonych na wysokim poziomie. Przemek wymiata. :)

  Rafał Rabiej Avatar Rafał Rabiej
  2 marca 2019
 • positive review  Swietne miejsce super atmosfera naprawde polecam !!!!

  Damian Piotrowski Avatar Damian Piotrowski
  7 stycznia 2016

  positive review  Polecam każdemu, niezależnie od stopnia zaawansowania, ja zaczęłam kurs nieśmiało, praktycznie od 0 i już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że wyniosę jeszcze więcej niż się spodziewałam i tak się stało, to miejsce wciąga i chce się tam wracać. Fantastyczni trenerzy, którzy podchodzą indywidualnie do każdego, stawiają wyzwania i inspirują. Mega pozytywne miejsce, profesjonalne podejście do szkoleń, nastawienie na kursanta, potwierdza się to tym, że wiem co robić dalej, mam jeszcze większa frajdę z treningów :):):)

  Anna Ułańska Avatar Anna Ułańska
  19 czerwca 2017

  positive review  Profesjonalizm 100% Gorąco polecam!!! ☺

  Mateusz Jaszczuk Avatar Mateusz Jaszczuk
  8 września 2015
 • 5 star review  I kurs dobiegł końca. Jakie wnioski?? POLECAM W 100 % ten kurs pokaże Ci całkowicie inne spojrzenie na trening dietę i styl życia. Chcesz uczyć innych? PRZYJDŹ !!! Chcesz posiąść wiedzę dla siebie ? PRZYJDŹ !!!! ekipa trenerska na najwyższym poziomie i nie ma ze boli nie wypuszcza Cie bez wiedzy !!!!

  Piotrek Głowacz Avatar Piotrek Głowacz
  26 lutego 2017

  positive review  Czad :-)) polecam:-))

  Stefan Pietrysiak Avatar Stefan Pietrysiak
  11 listopada 2015

  positive review  Jest POMPA B-)

  Rafał Dymkowski Avatar Rafał Dymkowski
  25 marca 2016
 • positive review  Niewiele można znaleźć takich kursów, jak ten, gdzie prowadzący wykazują pełen profesjonalizm do omawianych tematów, a na każdych zajęciach panuje przemiła atmosfera. W S.A.S. będziecie mieli okazję spotkać wspaniałych ludzi, dowiedzieć się masę ciekawych informacji, poznać podstawy anatomii i dietetyki oraz techniki wykonywania ćwiczeń, i...dodatkowo- naładować się mega pozytywną energią! Polecam!❤️

  Patrycja Smolińska Avatar Patrycja Smolińska
  25 sierpnia 2019

  positive review  Fantastyczne miejsce!

  Michał Matysiak Avatar Michał Matysiak
  23 lutego 2016

  positive review  Kurs trenera zakończony. Nie miałam wątpliwości gdzie go zrobię tylko kiedy😀przez kilkanaście ostatnich miesięcy poznałam SAS bardzo dobrze i wiedziałam, że to co mają w swojej ofercie to przede wszystkim profesjonalizm😁 oprócz wiedzy i umiejętności jej przekazania prowadzący kurs wykazali duże zainteresowanie kursantami, okazali szacunek i życzliwość. SAS zaraża pozytywną energią i czerpaniem życia garściami, powoduje, że człowiek chce "być lepszą wersją siebie samego"😁 tak trzymać 😀

  Daria Mucke Avatar Daria Mucke
  27 grudnia 2017
 • positive review  Super miejsce dla każdego,Trener Przemo daje babci w kość,ale jest siła i moc.DZIĘKUJĘ. Polecam Wszystkim

  Maria Łukawska Avatar Maria Łukawska
  1 marca 2016

  positive review  Kurs trenera personalnego przeprowadzony profesjoalnie i w fantastycznej atmosferze. Chciałoby się chodzić kolejne dwa miesiące. Oprocz świetnie sprzedanej wiedzy pokonanie własnych słabości i ogromny progress. No i pyszna kawa 😜

  Krysia Popiołek Avatar Krysia Popiołek
  2 marca 2019

  positive review  Miejsce gdzie czujesz się swobodnie i możesz się skupić na treningu i własnym rozwoju a nie na tym w jakiej marce butach trenujesz � Miejsce które wychodzi na przeciw Tobie tworząc możliwości.

  Dariusz Szkoda Avatar Dariusz Szkoda
  12 września 2017
 • 5 star review  Człowiek po treningu wychodzi mega zmęczony ale tez w 100% spełniony i zadowolony. Dobra energia, różnorodność ćwiczeń i miła atmosfera sprawiły, że nawet nie wiem kiedy minęła mi godzina treningu. Polecam !

  Ania Polczyk Avatar Ania Polczyk
  7 marca 2016

  positive review  Najlepsze boot campy!

  Marta Kłoczko Avatar Marta Kłoczko
  26 sierpnia 2015

  5 star review  Z pełną świadomością gorąco polecam to miejsce! Pełen profesjonalizm i znakomita atmosfera którą tworzą ludzie kipiący wiedzą i energią! Czy planujecie coś tylko dla siebie ,czy może chcecie poszerzyć kompetencje do pracy to z pewnością znajdziecie to wszystko właśnie w S.A.S ! :) Duże,duże brawa za organizację, podejście i profesjonalizm! To był mój strzał w 10tkę ! :)

  Marcin Grunt Avatar Marcin Grunt
  20 grudnia 2017
 • positive review  Jestem bardzo zadowolony z kursu, bardzo dobre podejście prowadzących, duża ilość wiedzy i plus mega za materiały i atmosferę 😎

  Daniel Burczyk Avatar Daniel Burczyk
  12 sierpnia 2020

  positive review  Jest Pompaa ,jest radość!!!polecam

  Winiarska Ewelina Avatar Winiarska Ewelina
  5 marca 2016

  positive review  Polecam! Kurs trenera na wysokim poziomie. Świetna atmosfera i wiedza przekazana w przystępny dla każdego sposób :)

  Anja Gawior Avatar Anja Gawior
  2 marca 2019
 • positive review  Solidnie ugruntowana wiedza, praktyczne podejście, duże zaangażowanie. Miejsce ambitne dla głodnych rozwoju!

  Maciek Kotylak Avatar Maciek Kotylak
  17 grudnia 2017

  positive review  Super kurs, masę przekazanej wiedzy, dużo osób prowadzących, każdy z pasja do tego co robi! 💪🏻 kurs obszerny, niczego nie zabrakło 👌🏻polecam każdemu 😇

  Natalia Stebel Avatar Natalia Stebel
  12 sierpnia 2020

  5 star review  Najlepszy kurs, profesjonaliści, bardzo duzo sie nauczyłam, ludzie niesamowici polecam bardzo! :)❤️❤️👍🏻

  Eliza Szłuińska Avatar Eliza Szłuińska
  26 lutego 2017
 • positive review  Kurs profesjonalnie przygotowany przebiegajacy w spaniałej atmosferze. Duży zastrzyk wiedzy ktory mozna odpowiednio wykorzystać.To kurs na wysokoim poziomie POLECAM !!!Juz tesknie za tak spedzonymi weekendemi!!!

  Iwona Przybyłek Avatar Iwona Przybyłek
  2 marca 2019

  positive review  Najlepszy kurs w okolicy. Jest dużo zajęć praktycznych i są zrozumiałe. Jeżeli chodzi o prowadzących to są mega pozytywni. Gorąco polecam 😁

  Amanda Skupień Avatar Amanda Skupień
  30 czerwca 2019

  positive review  Polecam, miejsce z charakterem I niesamowitym klimatem

  Daniel Jeden Avatar Daniel Jeden
  30 maja 2016

Program kursu

S.A.S.

Jak to wygląda?

Autorska metoda prowadzenia szkoleń polega na:

 • pracy zespołowej – łączenie wąskich specjalizacji oraz budowanie wspierającej się społeczności
 • zaangażowaniu w rozwój podopiecznych
  w trakcie oraz po zakończeniu kursu oraz uwrażliwienie na ograniczenia zdrowotne klientów
 • inwestowaniu w proces pozyskiwania wiedzy
  i weryfikacja metod nauczania
 • łączeniu treningu, dietetyki i fizjoterapii oraz pokazywaniu szerszej perspektywy w podejściu do przyszłych kursantów

Team

Nasi prowadzący

Trener personalny

Krzysztof Urbaniak

Zapisz się

Formularz zgłoszeniowy

Chęć udziału w szkoleniu możesz zgłosić za pomocą poniższego formularza,
bądź wysyłając maila na adres info@sas-silesia.pl

Kurs fizjotrenera

08.04.2022 – 10.04.2022
Dane uczestnika

Dane do faktury (Wypełnij, jeśli potrzebujesz faktury w innym wypadku nie musisz)