PL

Dietetyka i suplementacja – poziom II

Ilość osób: 14

Zabrze

Najbliższy termin

04.06.2022 - 05.06.2022

Cena

490 ZŁ

INNE TERMINY
---
CZAS TRWANIA
1 Weekend - 2 dni - 12h

Dietetyka i suplementacja

Dlaczego warto się zapisać?

 • rzetelna wiedza
 • dużo teorii oraz garść praktyki
 • prosty i zrozumiały język
 • certyfikat ukończenia
 • materiały dodatkowe
Dietetyka i suplementacja – poziom II

Co będziesz umiał po kursie?

 • poznasz rolę diety i suplementów w sporcie
 • dowiesz się, jaką rolę odgrywają poszczególne makro- i mikroskładniki – nauczysz się jak komponować posiłki okołotreningowe
 • przyswoisz wiedzę o tym, jak odpowiednio skomponować jadłospis, by pokryć zapotrzebowanie na składniki odżywcze zgodnie z normami żywienia
 • dowiesz się, jak dobierać i odpowiednio modyfikować elementy diety, by poprawić wyniki sportowe
  -zaczniesz programu do układania jadłospisów i rozpisywać diety
Dietetyka i suplementacja – poziom II

kurs trenera
personalnego

To pierwszym ważny krok w procesie świadomego i umiejętnego korzystania z własnego Ciała. Stanowi Solidny Fundament wiedzy w rozwoju przyszłego Trenera Personalnego.

Najbliższy kurs

12.11.2022 - 10.12.2022

cena

1499 zł

Miejsce

Zabrze

Ilość miejsc

12

Opinie kursantów
 • positive review  Profesjonalnie poprowadzony trening! Jak chcesz poczuć istnienie swoich mięśni to wybrałeś dobre miejsce:) Polecam gorąco!

  Darek Petryszak Avatar Darek Petryszak
  8 września 2015

  positive review  Kozak miejsce... mogę je polecić z czystym sumieniem :D

  Karol Sękalski Avatar Karol Sękalski
  30 maja 2016

  positive review  Jest POMPA B-)

  Rafał Dymkowski Avatar Rafał Dymkowski
  25 marca 2016
 • positive review  Kurs profesjonalnie przygotowany przebiegajacy w spaniałej atmosferze. Duży zastrzyk wiedzy ktory mozna odpowiednio wykorzystać.To kurs na wysokoim poziomie POLECAM !!!Juz tesknie za tak spedzonymi weekendemi!!!

  Iwona Przybyłek Avatar Iwona Przybyłek
  2 marca 2019

  positive review  Polecam wszystkim, którzy chcą o siebie zadbać, którym zależy na zdrowiu, kondycji i realizacji celi. Wiek i siła nie ma znaczenia kazdy daje z sb ile moze .trenerzy super miejsce boskie dla osób kochających wyzwania i ostre treningi polecam w 100%

  Da Mian Avatar Da Mian
  9 sierpnia 2016

  positive review  Świetny kurs w miłym towarzystwie. Ekipa instruktorów świetna. Polecam wszystkim �

  Agnieszka Bezrączko Avatar Agnieszka Bezrączko
  29 kwietnia 2018
 • positive review  Miejsce stworzone przez ludzi z pasja. Miejsce gdzie wiedza i doświadczenie jest stawiane na pierwszym miejscu. Jeśli myślisz o treningu z głowa i kursie trenera na którym zdobędziesz niezbędna wiedzę na start to idealnie trafiłeś.

  Marcin Rogocci Rogosz Avatar Marcin Rogocci Rogosz
  12 września 2017

  Unikatowe miejsce z świetną atmosferą. Gorąco Polecam!

  Izabela Kohrs Avatar Izabela Kohrs
  5 września 2016

  positive review  Polecam jak najbardziej! Warto było przyjechać aż z Norwegii! Profesjonalne podejście do sprawy! Instruktorzy z pasją i ogromną wiedzą!

  Konrad Bogusław Avatar Konrad Bogusław
  12 marca 2017
 • positive review  Z Przemkiem nie ma obijania się, za to są efekty

  Anna Wolańska Avatar Anna Wolańska
  8 września 2015

  positive review  Brałem udział w kursie na Trenera Personalnego. Uważam, że kadra jest bardzo dobrze dobrana. Zastrzyk solidnej wiedzy. Świetne zajęcia praktyczne i teoretyczne. Obecność fizjoterapeuty pomaga wiele zrozumieć. W klubie S. A. S. panuje sportowa atmosfera a obsługa jest życzliwa. Jestem usatysfakcjonowany.

  Konrad Łaszcz Avatar Konrad Łaszcz
  12 marca 2017

  positive review  Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Fajni ludzie i przyjazna atmosfera. Czuję, że podczas treningu zaangażowane były wszystkie mięśnie. Zobaczymy co będzie jutro. ;) Decyzja o zakupie karnetu już podjęta. Polecam!

  Maciek Górski Avatar Maciek Górski
  5 sierpnia 2016
 • positive review  Rewelacyjny kurs w S.A.S!!! Osoby które nie wiedzą gdzie sie zdecydować na kura a chcą się szkolić, poszerzać swoja wiedze jak najbardziej namawiam do odbycia kursu wlasnie w tym miejscu szkoleniowym. Kurs przeprowadzony w bardzo milej atmosferze przez naprawdę wykwalifikowaną i sympatyczna kadrę, która posiada wiedze z najwyższej półki. �

  Kamil Ryło Avatar Kamil Ryło
  13 marca 2017

  positive review  Profesjonalne podejście do klienta, cudowna atmosfera! Motywacja i wsparcie na najwyższym poziomie :))) Polecam!

  Agata Filiczkowska Avatar Agata Filiczkowska
  12 sierpnia 2016

  Z pełną świadomością gorąco polecam to miejsce! Pełen profesjonalizm i znakomita atmosfera którą tworzą ludzie kipiący wiedzą i energią! Czy planujecie coś tylko dla siebie ,czy może chcecie poszerzyć kompetencje do pracy to z pewnością znajdziecie to wszystko właśnie w S.A.S ! :) Duże,duże brawa za organizację, podejście i profesjonalizm! To był mój strzał w 10tkę ! :)

  Marcin Grunt Avatar Marcin Grunt
  20 grudnia 2017
 • Brałam udział w 2 boot camp'ach, poziom europejski! Ważne, ze ćwiczenia są dostosowane do każdego, zero ciśnienia, dla mnie ważne tez było poznac technikę, zeby nie zrobic sobie krzywdy ( siedzący tryb pracy i nieregularne jedzenie jednak robią swoje ). A najważniejsze w tym wszystkim jest atmosfera i podejście, zawsze po zajęciach mam super humor! Jak ktos szuka miejsca do poprawy stanu ducha i ciała, to trafiliście w dobre ręce!

  Elena Zanoff Avatar Elena Zanoff
  21 sierpnia 2015

  Z czystym sumieniem polecam szkole S.A.S. przychodząc na kurs trenera personalnego , wydawało mi się ze moja technika jest na dobrym poziomie, jednak treningi z Instruktorem Przemysławem, obnażyły moje braki w technice. W bardzo jasny i przejrzysty sposób, tłumaczył mi poprawne wykonywanie ćwiczeń. Jestem bardzo zadowolony , gdyż po kazdym kolejnym spotkaniu czuje się mądrzejszy, a wiedzę która chłone jest oparta na teorii, ale głównie na pracy z ludźmi. Moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne i polecam przyszłym trenerom to miejsce, gdy wyjdą przygotowani do pracy w zawodzi. Pozdrowienia Przemek !!�

  Michał Domagała Avatar Michał Domagała
  26 stycznia 2018

  Już na etapie powstawania obiektu współpraca z tymi ludźmi dodaje energii i chęci do działania

  Maciej Klimaszewski Avatar Maciej Klimaszewski
  19 października 2015
 • positive review  Kurs składał sie z 80 godzin bardzo wysokiej,i zaawansowanej wiedzy. Instruktorzy podchodzili profesjonalnie do każdego z osobna,co przekształciłlo się w lepsze wyniki na siłowni,poprawna technike,ogrom wiedzy bardzo potrzebnej do lepszego progresu,jak i przekazania jej w zawodzie,w życiu codziennym zarówno sobie jak i klientom. Kazde zajęcia były omawiane szczegółowo,ćwiczenia były wykonywane az do momentu ich dobrego wykonania. Organizacja świetna.

  Marcin Damian Chmielowski Avatar Marcin Damian Chmielowski
  25 sierpnia 2019

  Pierwsze zajęcia CrossFit uznaje za zaliczone . Polecam jak najbardziej i ostrzegam ze nie ma owijania w bawełnę �. Przygotujcie się na bardzo intensywne 30 min �.

  Natalia PT Giers Avatar Natalia PT Giers
  4 kwietnia 2018

  positive review  Z czystym sumieniem polecam kurs u Przemka, rzetelne podejście do tematu, a do tego bardzo dobry warsztat. Mając do dyspozycji tak szeroki zakres zajęć, uważam że cena jest turbo promocyjna. Jeśli po kursie nie będzie zadowolony, to najwyraźniej się do tego nie nadajesz :D

  Aleksander Śliwka Avatar Aleksander Śliwka
  12 sierpnia 2020
 • Jak poszłam pierwszy raz pomyślałam że już nie wrócę bo nóg nie czułam na 2 dzien�dziś chodzę 5x w tyg i czuję się uzależniona(dzień bez treningu dniem straconym)Polecam wszystkim!!!

  Patrycja Cieślik Avatar Patrycja Cieślik
  4 marca 2017

  positive review  Zajęcia teoretyczne jak i praktyczne na bardzo wysokim poziomie. Kadra (grono pedagogiczne) to sami fachowcy i utytułowani zawodnicy. Żałuję, że dopiero teraz zapisałem się na kurs w S.A.S ... W 2017 zapisałem się na kurs instruktora kulturystki na AWF, ale z winy tej uczelni kursu nie można było ukończyć. Teraz mam porównanie w każdej kwestii pomiędzy tymi 2 instytucjami i S.A.S jest bez porównania lepszy. Zajęcia teoretyczne i praktyczne w S.A.S są o wiele bardziej wartościowe.

  Paweł Remiorz Avatar Paweł Remiorz
  13 lipca 2020

  positive review  Czy redukcja czy też masa, jak na siłkę to tylko do S.A.S-a! Gorąco polecam kurs trenera. Pełen profesjonalizm wykładowców, optymalne wielkościowo grupy no i super atmosfera :)

  Monika Zozgórnik Avatar Monika Zozgórnik
  15 października 2017
 • positive review  Fantastyczne miejsce, bardzo mili ludzie a to wszystko w bardzo przyjemnej atmosferze zero stresu nic tylko dawać z Siebie wszystko :-)

  Filip Zawodny Avatar Filip Zawodny
  11 kwietnia 2016

  Najlepszy kurs, profesjonaliści, bardzo duzo sie nauczyłam, ludzie niesamowici polecam bardzo! :)❤️❤️👍🏻

  Eliza Szłuińska Avatar Eliza Szłuińska
  26 lutego 2017

  positive review  Jeżeli poszukujesz olbrzymiej ilości motywacji i profesjonalizmu to z tego miejsca na pewno będziesz zadowolony. Polecam.

  Paweł Gąsior Avatar Paweł Gąsior
  30 sierpnia 2015
 • positive review  Profesjonalne treningi, świetna atmosfera, czego chcieć więcej ?

  Kamil Domagała Avatar Kamil Domagała
  30 grudnia 2015

  Jak najbardziej polecam!!! Panuje tu świetna atmosfera, Przemek wszystko dokładnie tłumaczy i pilnuje poprawnej techniki

  Mateusz Pączko Avatar Mateusz Pączko
  7 grudnia 2015

  positive review  Jest ogień <3 !!!!

  Kamil Gruby Kuchta Avatar Kamil Gruby Kuchta
  19 października 2015

Program kursu

S.A.S.

Jak to wygląda?

Autorska metoda prowadzenia szkoleń polega na:

 • pracy zespołowej – łączenie wąskich specjalizacji oraz budowanie wspierającej się społeczności
 • zaangażowaniu w rozwój podopiecznych
  w trakcie oraz po zakończeniu kursu oraz uwrażliwienie na ograniczenia zdrowotne klientów
 • inwestowaniu w proces pozyskiwania wiedzy
  i weryfikacja metod nauczania
 • łączeniu treningu, dietetyki i fizjoterapii oraz pokazywaniu szerszej perspektywy w podejściu do przyszłych kursantów

Team

Nasi prowadzący

Zapisz się

Formularz zgłoszeniowy

Chęć udziału w szkoleniu możesz zgłosić za pomocą poniższego formularza,
bądź wysyłając maila na adres info@sas-silesia.pl

Dietetyka i suplementacja – poziom II

04.06.2022 – 05.06.2022
Dane uczestnika

Dane do faktury (Wypełnij, jeśli potrzebujesz faktury w innym wypadku nie musisz)