Warsztaty z Gimnastyki Sportowej i Akrobatyki

To już III edycja tego wyjątkowego wydarzenia! W ramach dwóch poprzednich edycji odbyły się dwukrotnie warsztaty dla dorosłych oraz jednokrotnie warsztaty dla dzieci. Przez salę przewinęło się sporo zdolnych i niesamowicie ambitnych ludzi. Wszyscy uśmiechnięci i otwarci na nowa dawkę emocji :)

Tym razem dajemy możliwość i Tobie spróbowania swoich sił, zdobycia nowej bądź uzupełnienia dotychczas posiadanej wiedzy. Poza nauką i solidnym treningiem, będzie to przede wszystkim okazja do dobrej zabawy i poznania wielu niesamowicie uzdolnionych ludzi uprawiających różne dyscypliny sportu! :)

Zakres tematyczny warsztatów (główne elementy):

 • rozgrzewka gimnastyczna,
 • solidna dawka rozciągania i ćwiczeń zwiększających mobilność (tym razem postaramy się skupić na plecach i barkach)
 • w części gimnastycznej: zmierzymy się ze staniem na głowie, przedramionach i na rękach, poznamy różne sposoby wchodzenia do nich, będziemy robić przejścia (stania na rękach do mostka), poznamy różne ciekawe techniki wspomagajace itp. Zmierzymy się też z równoważnią :))
 • w części akrobatycznej przewroty, przerzuty w tył i przód z różnych pozycji wyjściowych, kochane przez wszystkich salta itp
 • czas wolny - nie jest to oczywiście chwila na leżenie i pachnienie, ale na zgłaszanie pytań, dokładniejsza prezentację wybranych przez Was elementów, wykonania w mniejszych podgrupach wybranych ćwiczeń wspomagających oraz podsumowanie warsztatów.

Do kogo skierowane są warsztaty:

Warsztaty mają charakter otwarty i z założenia są dla wszystkich osób chcących nauczyć się czegos nowego. Podział na grupy/stopnie zaawansowania dokonuje się podczas zajęć. Także jeśli dopiero zaczynasz - nie zniechęcaj się. Nigdzie w okolicy lepszych warunków do nauki nie znajdziesz!

Osoby prowadzące - znane i lubiane przez Wszystkich:

Joanna Skowrońska - uczestniczka igrzysk olimpijskich z Sydnej (2000) oraz Aten (2004), finalistka Mistrzostw Europy i Świata w gimnastyce sportowej. Medalistka pucharu świata, sześciokrotna Mistrzyni Polski, Instruktor sportów siłowych, aktualnie trener gimnastyki sportowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz kadry KS ISKRA Zabrze.

Grażyna Nowak - trener z wieloletnim doświadczeniem, szkoleniowiec którego zawodniczki co rocznie reprezentują Polskę podczas zawodów najwyższej rangi. Jej podopieczne są zawodniczkami Centralnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich oraz Kadry Narodowej Juniorów, uczestnikami Mistrzostw Europy. Aktualnie koordynator gimnastyki sportowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz kadry KS ISKRA Zabrze. Trzykrotnie nominowana w Plebiscycie najlepszego trenera roku w latach 2012, 2013, 2015!

Koszt udziału w warsztatach:

90 zł

Podsumowanie informacji organizacyjnych:

 1. Jednorazowo udział w warsztatach może wziąść max 15-25 osób.
 2. O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń oraz terminowa wpłata wpisowego (5 dni od daty zgłoszenia).
 3. Zgłoszenia dokonujemy poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie:
  http://www.sas-silesia.pl/warsztaty-z-gimnastyki-sportowej-i-akrobatyki.html
 4. Potwierdzenie zakwalifikowania na warsztaty następuje w formie maila zwrotnego.
 5. Koszt udziału w warsztatach to 90 zł/osobę.
 6. Płatność osobiście (w recepcji klubu) bądź przelewem na konto:
  PRO GYM SILESIA Przemysław Bartos
  76 1050 1588 1000 0092 2178 9317
  w opisie przelewu należy wpisać: WARSZTATY GIMNASTYKI Imię nazwisko uczestnika
 7. Płatność powinna nastąpić w maksymalnym terminie 5 dni kalendarzowych od daty przyjęcia przez nas zgłoszenia. Brak wpłaty w tym terminie będzie skutkowało skreśleniem z listy.
 8. W przypadku braku możliwości uczestniczenia w warsztatach po opłaceniu wpisowego istnieje możliwośc - po wcześniejszym poinformowaniu o tym fakcie Organizatora - odstępienie dwugiej wskazanej przez Uczestnika osobie.
 9. Miejsce warsztatów: Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Zabrzu ul. Płaskowickiej. Uwaga w zależności od ilości uczestników sala może ulec zmienia).
 10. Na miejscu stawiamy się z 20 minutowym wyprzedzeniem i mamy ze sobą dokument ze zdjęciem.
 11. Osoby niepełnoletnie biorące udział w warsztatach zobowiązane są do dostarczenia Organizatorom oświadczenia rodziców.
 12. Oganizator warsztatów zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów lub zmiany ich terminu w przypadku grupy poniżej 15 osób.
 13. Udział w warsztatach równoznaczny jest z akceptacją regulaminu, który dostępny jest na stronie:
  http://www.sas-silesia.pl/warsztaty-z-gimnastyki-sportowej-i-akrobatyki-junior.html

Koordynatorem warsztatów jest Magdalena Władowska tel. 507-877-115 do niej prosimy kierować wszystkie nurtujące Was pytania.

Temat szkolenia: Warsztaty z Gimnastyki Sportowej i Akrobatyki


Zobacz również inne kursy i szkolenia

Kurs Trenera Personalnego