Warsztaty z Gimnastyki Sportowej i Akrobatyki - junior

Warsztaty z gimnastyki sportowej i akrobatyki dla dzieci

W związku z ogromnym zainteresowaniem poprzednich edycji warsztatów gimnastyki sportowej i akrobatyki dla dorosłych postanowiliśmy ogłosić zupełnie oddzielne wydarzenie przeznaczone tylko i wyłącznie dla dzieci!

Edycja junior przeznaczona będzie dla dzieci w przedziale wiekowym 6-17 lat o różnym stopniu zaawansowania. Różnić się będzie od warsztatów dla dorosłych przede wszystkim czasem trwania (max 3h) oraz elastycznym programem, który w zależności od stopnia zaawansowania grupy przeplatać będzie zarówno podstawowe elementy gimnastyczne jak i akrobatyczne.

W czasie trwania warsztatów przeprowadzona zostanie:

  • rozgrzewka gimnastyczna,
  • zaprezentowane zostaną ćwiczenia rozciągające - w tym ćwiczenia przygotowujące do szpagatów,
  • ćwiczenia przygotowujące do trudniejszych ewolucji akrobatycznych takich jak (salta w przód, salta w tył, przewroty w przód, przewroty w tył, przerzuty bokiem, stanie na rękach).

Dla wszystkich uczestników warsztatów zostały przewidziane dyplomy potwierdzające udział w warsztatach.

Osoby prowadzące:

Joanna Skowrońska - uczestniczka igrzysk olimpijskich z Sydnej (2000 r) oraz Aten (2004), finalistka Mistrzostw Europy i Świata w gimnastyce sportowej. Medalistka pucharu świata, sześciokrotna Mistrzyni Polski, Instruktor sportów siłowych, aktualnie trener gimnastyki sportowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz kadry KS ISKRA Zabrze.

Grażyna Nowak - trener z wieloletnim doświadczeniem, szkoleniowiec którego zawodniczki co rocznie reprezentują Polskę podczas zawodów najwyższej rangi. Jej podopieczne są zawodniczkami Centralnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich oraz Kadry Narodowej Juniorów, uczestnikami Mistrzostw Europy. Aktualnie koordynator gimnastyki sportowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz kadry KS ISKRA Zabrze. Trzykrotnie nominowana w Plebiscycie najlepszego trenera roku w latach 2012, 2013, 2015!

 

Koszt udziału w warsztatach:

90 zł

Uwagi dla wszystkich osób zainteresowanych:

W odpowiedzi na zgłoszenie przesłane zostaną Państwu informacje dot. sposobu płatności.

Gwarancją zachowania miejsca jest opłacenie wpisowego w pełnej kwocie w terminie 7 dni od daty otrzymania przez Organizatora potwierdzenia zgłoszenia.

Uwaga: Organizator warsztatów zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów lub zmiany ich terminu w przypadku grupy poniżej 15 osób.

Koordynatorem warsztatów jest: Magdalena Władowska - kontakt: 507 877 115.


Do pobrania


Temat szkolenia: Warsztaty z Gimnastyki Sportowej i Akrobatyki - junior

Zobacz również inne kursy i szkolenia

Kurs Trenera Personalnego